Люди середнього віку

Сімейні пари, в турботі за достатком родини, часто-густо забувають ПІДТРИМУВАТИ своє здоров,я. Натуральні комплекси одни з найбезпечніших засобів для догляду за своїм здоров,ям.

Швидкий ритм життя не дозволяє нам ретельно доглядати за своїм здоров’ям. Ми постійно поспішаємо, зазнаємо стресових ситуацій; їмо похапцем, або один-два рази на день і не завжди якісну їжу; їздимо у відрядження та підсилюємо навантаження на печінку та шлунково-кишковий тракт (зміна води та продуктів до яких ми звикли дома, відсутність часу на їжу; недосипання і таке інше); п’ємо алкоголь; якщо маємо деякі симптоми дискомфорту, то не звертаємо на них уваги (саме пройде)… У всіх цих випадках рекомендовано приймати гепатопротектори з жовчогінною дією. Одним з таких комплексів є Холівер. Він має три компоненти: порошок кореню куркуми, екстракт листя артишоку та жовчі медичної.

Холівер покращує травлення, нормалізує рух їжі кишечником, покращує роботу печінки та жовчовивідної системи, захищає печінку від токсинів, нормалізує обмін речовин.