Інформаційний центр: +38 (044) 337 13 60

Покращення травлення

Покращення травлення

ПОКРАЩЕННЯ ТРАВЛЕННЯ

Куркума – одна з найкорисніших лікарських рослин. Куркума зменшує рівень шкідливого холестерину в крові та нормалізує склад жовчі.

Завдяки цьому вона є хорошим антибактеріальним засобом для заслаблих і хронічних хворих.

Ця рослина відіграє дуже важливу профілактичну роль у країнах тропічної Азії, запобігаючи поширенню численних кишкових інфекцій. Вона не лише очищує й покращує циркуляцію крові, але й стимулює утворення еритроцитів. Ця рослина регулює обмін речовин і сприяє засвоєнню білку.   

Куркума входить до складу сучасних препаратів для корекції фігури. На сході куркума протягом багатьох років вважається засобом, що допомагає зберегти молодість і вроду.  

Куркума має жовчоутворювальну і жовчогонну дію – збільшує синтез жовчної кислоти більш ніж на 100%, зменшує виділення та кислотність шлункового соку.

Куркума як силимарин  захищає печінку від різноманітних токсичних речовин.

Куркума має потужну протизапальну дію, що особливо важливо у разі хронічних запальних захворювань, таких як холецистит, холангіт, панкреатит тощо.

Порошок коріння куркуми входить до складу трьохкомпонентного оригінального натурального комплексу “Холівер”. Цілющі властивості куркуми посилюються і доповнюються під час взаємодії з екстрактом артишоку і жовчі медичної, які також входять до складу натурального комплексу “Холівер”.

«Холівер» – єдиний в Україні трьохкомпонентний природний комплекс, що містить порошок коріння куркуми, екстракти листя артишоку і жовчі медичної, який має висновок санітарно-гігієнічної експертизи України і продається в аптеках без рецепту.  

Основні властивості куркуми: є природним гепатопротектором, з потужною жовчогінною та протизапальною діями. Куркума поліпшує травлення, нормалізує рух їжі кишківником (ефективна під час закрепів), поліпшує роботу печінки і жовчовивідної системи, захищає печінку від токсинів.

Куркума – чудовий натуральний антибіотик, який поліпшує травлення і водночас сприяє нормалізації кишкової флори.