Інформаційний центр: +38 (044) 337 13 60

Питання та відповіді

Відповіді на поширені питання про застосування комплексу Холівер™

  • тим, хто активно займається спортом;
  • тим, у кого є захворювання печінки;
  • тим, хто їздить у відрядження або їде на відпочинок, змінює місце постійного проживання;
  • тим, у кого є біль у правому підребер’ї, що спричинена застоєм жовчі у жовчному міхурі або у жовчних протоках;
  • тим, хто приймає ліки, які негативно впливають на функції печінки;
  • тим, хто потерпає від закрепів;
  • тим, хто працює з токсичними речовинами на небезпечному для здоров’я виробництві;
  • тим, хто споживає алкоголь.

Жовч та куркума, які є складовими Холіверу, стимулюють роботу жовчного міхура. За наявності камінців у жовчному міхурі є небезпека, з підсиленням роботи жовчного міхура, що камінці почнуть рухатися зі свого місця та підсунувшись до виходу з жовчного міхура (він має розміри, в середньому, біля 5 – 7 мм) заблокують його. Тим самим може бути спровокована механічна жовтяниця з різноманітними небажаними наслідками. Тому прийом Холівера при жовчокам’яній хворобі не рекомендований. Однак, якщо в жовчі є «пісок» (маленькі камінці розміром до 2 -3 мм) застосування Холіверу доцільне, так як він може сприяти виведенню піску та покращувати склад жовчі, тим самим може запобігати утворенню камінців у жовчному міхури та жовчних протоках.

У хворого вірусним гепатитом основний запальний процес іде в печінці. Але усі органи та системи, так чи інакше пов’язані з печінкою (жовчні шляхи, травний тракт та таке інше), також страждають від основного захворювання. Компоненти, що є складовими Холівера, позитивно впливають на стан печінки та її функцію, покращують роботу жовчовивідної системи та жовчного міхура, нормалізують процес травлення в організмі, що у кінцевому результаті, позитивно впливає на стан клієнта та підвищує його спротив основної проблемі (в даному випадку гепатиту). Згідно з досвіду, Холівер може бути застосований при гепатитах будь – якої причини (в тому числі і при вірусному гепатиті). Один з основних плюсів комплексу Холівер у тому, що він повністю натуральний та практично не має побічних ефектів. Холівер може застосовуватись довготривало без небезпеки для недужого, що дуже важливо при хронічних станах організму (гепатити в тому числі).

Так. Шкіра є «дзеркалом», в якому віддзеркалюється стан шлунково-кишкового шляху та печінково-жовчовивідної системи. Порошок кореня куркуми, екстракт листя артишоку та екстракт жовчі медичної, що є складовими Холівера, при своєму позитивному впливі на ці органи та системи, допомагають поліпшити стан шкіри та її похідних (волосся та нігтів). Холівер впливає на печінку, а отже суттєво покращує якість шкіри, дарує красу і здоров’я!

Науковці встановили, що одна з головних причин закрепів є захворювання жовчовивідних шляхів та жовчного міхура (особливо це стосується людей старше 40 років). Відомо, що жовч відіграє важливу роль в процесі травлення: є природнім стимулятором роботи кишківника, створює оптимальні умови для роботи ферментів підшлункової залози, має антисептичну (протимікробну) ді та т.і.  Екстракт жовчі медичної є складовою частиною Холівера. Разом з порошком кореня куркуми, який теж є складовою Холівера, вони покращують роботу кишківника та уповільнюють рух їжі, тим самим впливають на ПРИЧИНУ виникнення закрепів.

Для досягнення ефекту Холівер застосовують по 2 таблетки 3 рази на день на початку їжі протягом 10 – 17 днів. Кількість таблеток на один прийом може бути збільшена до 4-х (залежить від стану недужого на початку прийому Холівера, а також від того, наскільки він чутливий до складових комплекса).

Існують різні методики проведення сліпого зондування. Запропонована методика найбільш проста і достатньо ефективна.

Сліпе зондування – тюбаж (за наявності гіпомоторної діскинезії та відсутності каменів у жовчному міхурі). Слід проводити вранці натщесерце. Повільно (невеликими ковтками) слід випити 150 – 200 мл теплої (40 – 45 С) мінеральної води, додавши 2 – 3 столових ложки сорбіту або 1 – 2 чайних ложки карловарської солі. Полежати на правому боці, на спині. Через 40 – 50 хвилин прийняти 3 таблетки (дітям 1 – 2 таблетки) Холівера, запити теплою мінеральною водою (100 мл). Після випорожнення рекомендується прийняти душ, після чого відпочити протягом 20 хвилин.

Перший прийом їжі – за 1–1,5 години: свіжозаварений чай з медом, сир. Для зменшення можливого здуття живота після процедури бажано прийняти 5 (дітям 2 – 3) таблеток активованого вугілля.

Холівер повністю натуральний (природний) комплекс, тому за потреби його можна вживати тривалий час (до трьох місяців).

Після 3-х місяців прийому рекомендовано робити перерви на 2-3 тижні. Після цього, в разі потреби, прийом Холівера можна продовжити.

До складу Холівера входить порошок коріння куркуми високої (Curcuma longa). Куркума позитивно впливає на жовчні шляхи, печінку і процес травлення, оскільки вона має жовчоутворювальні, жовчогінні, протизапальні властивості, регулює відтік жовчі і цим сприяє нормалізації травлення і руху їжі по кишківнику.

За можливості перед застосуванням «Холівера» у кожному індивідуальному випадку консультуйтеся з Вашим лікарем.