Інформаційний центр: +38 (044) 337 13 60

Про комплекс

Східна медицинаСхідна медицина в усі часи славилася своїм унікальним підходом, тісним зв’язком з природою і приголомшливим ефектом, при цьому використовуючи лише натуральні компоненти, які не спричиняють побічних ефектів і негативного впливу на організм.

Європейська медицина побудована на медикаментозному принципі. Часто, вживаючи ліки для профілактики або лікування однієї проблеми, ви повільно, але впевнено наживаєте собі інші. Склад ліків зазвичай має компоненти, що позитивно впливають на конкретні органи і системи, але небезпечні для решти організму.

«Холівер» – натуральний гепатопротектор, який поєднує в собі традиційну в’єтнамську медицину, сучасний підхід і всебічний, м’який вплив на організм.

У кращих традиціях східної медицини, склад комплексу повністю складається з екстрактів і порошків лікарських рослин. Ми – частина природи, і ніщо не допоможе нашому здоров’ю краще, ніж вона.

“Холівер” – це натуральний комплекс, дія якого зумовлена властивостями трьох компонентів, що входять до його складу:

1) порошок коріння куркуми

Куркума виявляє жовчоутворювальну, потужну жовчогінну, противиразкову, антисептичну (природний антибіотик), протизапальну дії, нормалізує процеси травлення, зменшує рівень холестерину у крові.

2) екстракт листя артишоку

Артишок має гепатопротекторну, дезінтоксикаційну, сечогінну, жовчогінну дії, а також зменшує рівень холестерину, кетонових тіл та сечовини в крові.

3) екстракт жовчі медичної

Екстракт сухої жовчі медичної характеризується жовчоутворювальною, жовчогінною діями, стимулює роботу кишківника (рух їжі кишківником), створює оптимальні умови для роботи ферментів підшлункової залози.  

 

ХоліверЯк приймати Холівер?

Холівер приймається перед вживанням їжі по 2 таблетки 3 рази на день.

Який термін курсу прийому Холівера?

Курс прийому залежить від цілей, яких Ви бажаєте досягти, і може тривати від 17 днів до 3-х місяців.

Скільки упаковок Холівера потрібно на один курс?

Одної упаковки, а це 100 таблеток, як правило достатньо на один середньостатистичний курс прийому Холівера.